Hakkımda

1976 doğumlu, Bursa’da oturan, bütün bir gününü kızlarına ve internete harcayan, asıl işi öğretmenlik, hobi olarak ekmek yapan biriyim.
Şehirciliğin verdiği rahatlığın aslında beni ne kadarda monoton biri yaptığını farkettim. Bir düşünsenize, sabah kalk, hazırlan, işe git, eve gel, işe ayırdığın vaktinin onda birini bile çocuklarına veremeyecek kadar bencil ol, çocukların ısrarla gel oynayalım derken sen yorgunum de yada 15 dakika bahşet onlara, onlar o on beş dakikadan mutlu olurken sen başka işleri kafanda planla, sonra nette takıl, ye iç yat uyu. sabah kalk bir de bak, aha! dejavu, aynı şeyler tekrar etmiş, yılda yaptığın 1 haftalık tatil sana değişiklik gibi gelsin. Uzun lafın en kısası kendi içinde karmaşa içinde biriydim.

Bu aralar kendime hobi edindim. Ekmek yapıyorum, yeni bir hobi yeni bir heves, bu aralar başka duygular içinde ekmek yapmakla meşgulüm. Sonunda ne çıkacağı süpriz bir durum, aynı kinder suprise yumurta çikolatalar gibi. Sonu güzel olunca hissettiğiniz mutluluk ise bambaşka.
İşte bu mutluluğu kendime çok görmemek ve özellikle çocuklarımla ortak paylaşabileceğim bir aktivite olsun diye ekmek yapmaya başladım. Sorarsanız ustası değilim, gelin şuna meraklısı diyelim. Evet, bu kelime hoşuma gitti, “meraklısı”
Sonra aklıma bu yaptıklarımı yayınlasam ya dedim, bu siteyi hazırladım. Tanımasamda, görmesemde, bu satırları okuyan siz dostlarımla ortak bir paydada olmak ayrı bir mutluluk.  Hadi lafı çok uzatmayalım ve ekmek yapmaya başlayalım. Kolay gelsin.

Bu sitenin amacı ve misyonu?
Kesinlikle ticari bir bağı ve amacı olmayan tamamen kişisel bir sitedesiniz. Bu web sitesinin amacı, evinde ekmek yapmak isteyenlere yardımcı olmak ve bir kaynak oluşturmak. Sitede kullanılan yazı, resim, video, vb materyaller alıntı ve kaynak belirtilerek eklenmiş, bazılarının sahiplerinden izin alınmıştır. İçeriklerin bir kısmı bana ait olup zamanla kendime ait içerikler çoğaltılacaktır. Sitemizdeki bazı videolar “Uzman Tv” web sitesinden alıntıdır. Sitede yazısı,resmi,videosu vb. olduğunu ve kaldırılmasını isteyen kaynak sahipleri olursa ilgili içeriklerin sahipliği doğrulandıktan sonra derhal kaldırılacaktır. Bana ait tüm paylaşımlar herkese açıktır ve kullanılmasına izin vermekteyim. Alıntı yada kaynak belirtmek zorunda değilsiniz.
Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, sizlerinde katılımlarını canı gönülden dilerim.